Ã–VRIGT / Diverse / Pipor 9478390

nr 947 8390

Pipor

2 st, 1800-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 mars 2015
kl 18:49:02

9/3 14:16:23 1      Vinnande bud